Par mums

 

Sveicināti mūsu mājas lapā!


Tieši zirgi ir tie, kas nu jau 28 gadus zirgu mīļotājus pulcina “Jura staļļos”, kas atrodas tikai 10 kilometru attālumā no Liepājas - Grobiņā.

Paši staļļa pirmsākumi meklējami jau 1961. gadā. Staļļa ēku Grobiņas pagasta „Kapeļkalējos” ir būvējis Imanta Sudmaļa kolhoza kolektīvs 1961. gadā kā kūti jaunlopu turēšanai, kuras ziemeļu galā tiek izveidotas arī četras stāvvietas darba zirgiem.

1986. gadā teļu kūts tiek rekonstruēta un pārbūvēta par zirgu stalli, piebūvējot arī staļļa fasādes daļu – tā tiek izveidota šķirnes zirgu ferma „Kapeļkalēji”.

1991. gada kādā augusta naktī stallī izceļas ugunsgrēks. Zirgus izdodas izglābt, bet stallim pilnībā nodeg jumts un griesti kopā ar 100 tonnām siena. Daļēji izdodas izglābt vienīgi fasādes piebūvi. Divu mēnešu laikā kolhoza spēkiem stallis tiek pilnībā atjaunots.

 

 1993. gadā likvidējoties kolhozam, Juris Kalita ar domu biedru grupu sāk veidot jātnieka sporta klubu "Jura  staļli", blakus esošo jaunlopu novietni, pārbūvējot par jāšanas manēžu.

Šo gadu laikā „Jura staļļos” jāšanas iemaņas lielākā vai mazākā mērā apguvuši vairāki desmiti pieaugušo un bērnu, no kuriem liela daļa kļuvusi par Latvijā atpazīstamiem sportistiem.

Pie mums katrs, kas to vēlas, var pavadīt laiku ar eleganto un dižciltīgo dzīvnieku - zirgu. Gan pieredzējis jātnieks, gan iesācējs tiks laipni sagaidīts un varēs patīkami pavadīt laiku zirga mugurā vai vizinoties zirga pajūgā. Mūsu mērķis ir sagādāt katram mūsu viesim iespēju patīkami un veselīgi pavadīt brīvo laiku, un mūsu pieredzējušo instruktoru pavadībā apgūt jāšanas iemaņas tādā līmenī kā Jūs to vēlēsieties.

2023. gadā SIA “Jura staļļi ent.” veiksmīgi realizējis projektu “Šķēršļu komplekta iegāde uzņēmuma darbības pilnveidošanai”. Sīkāka informācija atrodama šeit.


2022. gadā  SIA "Jura staļļi ent." īstenojis projektu "Pamatlīdzekļu iegāde uzņēmuma darbības modernizēšanai un piedāvāto pakalpojumu paplašināšanai".  Sīkāka informācija atrodama šeit.

 

2021. gadā SIA “Jura staļļi ent.” īstenojis projektu “Zirgu pārvadājamās piekabes iegāde aktīvās atpūtas iespēju pilnveidošanai un dažādošanai”. Sīkāka informācija atrodama šeit.


 Plašāk par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem lasiet šeit

Visus laipni gaidīsim ciemos „Jura staļļos”!

Atpakaļ